یک کسب و کار ایرانی

گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی
0
منو موبایل

بخش برندینگ شخصی

جذب-برندینگ-شخصی

بخش برندینگ شخصی در گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی برای ایجاد محیطی حرفه ای، جهت فعالیت افراد متخصص طراحی شده است. ما در این بخش تلاش میکنیم، تا با استفاده از مهارت ها و توانایی های افرادی که در کنار هم به فعالیت تخصصی در حوزه های کاری گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی میپردازند، شرایط مناسبی را جهت همکاری فراهم کنیم. بخش برندینگ شخصی این امکان را فراهم نموده است، تا برندینگ های شخصی در قالب گروه های کاری  متنوع بهترین سطح کیفی را در انجام امور ارائه بدهند. ما در بخش برندینگ شخصی تمامی استانداردهای برندینگ شخصی را به طور کاملا اصولی رعایت میکنیم، تا بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم.

آموزش پس از تایید برندینگ شخصی

آموزش پس از تایید برندینگ شخصی

پس از تایید فرد توسط کارشناسان بخش برندینگ شخصی گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی به عنوان یک برندینگ شخصی آموزش های مرتبط با بخشی که در آن فعالیت مینماید، در اختیار وی قرار میگیرد. گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی با هدف ارتقای مهارت های برندینگ های شخصی بخش آموزشی مناسبی را برای پیشرفت افراد تهیه نموده و با استفاده از  امکانات خود به گسترش تخصص ها برای اشخاص تایید شده میپردازد. برای بخش برندینگ شخصی آموزش از جایگاه بالایی برخوردار است.

ثبت نام برندینگ شخصی

ثبت نام برندینگ شخصی

برای عضویت و پیوستن به بخش برندینگ شخصی گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی  این امکان فراهم شده است، تا افرادی که خود را در حوزه های فعالیت گروه خود را متخصص میدانند، در قسمت ثبت نام برندینگ شخصی فرم های مرتبط را پر کرده و به سوالات پاسخ دهند، تا کارشناسان گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی بتوانند با استفاده از اطلاعات به ارزیابی سوابق شما بپردازند. بخش برندینگ شخصی کلیه اطلاعات را در قسمت ثبت نام دریافت نموده و آنها را به صورت محرمانه نگهداری مینماید.

شرایط و ضوابط در برندینگ شخصی

شرایط و ضوابط در برندینگ شخصی

شرایط و ضوابط بخش برندینگ شخصی جهت عضویت و فعالیت در گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی طراحی شده و در اختیار متقاضیان قرار میگیرد. در این بخش تمامی ساختارهای کاری، قوانین گروه، شرایط حقوقی، تعهدات، فرمت های کاری به صورت جامع برای افراد در فرم های همکاری بیان شده است، تا با اطلاع از ساختارها و آگاهی کامل به بخش برندینگ شخصی بپیوندند. بر اساس  قوانین تدوین شده در گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی شرایط و ضوابط کاری با اشخاص به اشتراک گذاشته میشود.

بارگذاری نمونه کار ها توسط برندینگ شخصی

بارگذاری نمونه کار ها توسط برندینگ شخصی

هریک از افرادی که خواهان پیوستن به بخش برندینگ شخصی گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی هستند، و تجربه و توان کاری مرتبط با فعالیت های ما را دارند، میتوانند در این قسمت نمونه کارهای خود را بار گذاری نمایند، تا کارشناسان ما به ارزیابی آنها بپردازند، و شاخص های زمانی، عملکردی، علمی و مهارتی نمونه کار را با هدف تعیین درجه کفایت و لیاقت برای تایید مورد بررسی قرار بدهند. بخش برندینگ شخصی با توجه به سوابق کاری، تخصص و البته شخصیت افراد برای پیوستن به ما انتخاب میشوند.

اخراج برندینگ شخصی

اخراج برندینگ شخصی

با بررسی تعداد اخطارها و تذکرات در بخش برندینگ شخصی توسط کارشناسان برابر ضوابط و مقررات گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی با افراد شاغل در این بخش رفتار میشود. با نادیده گرفتن اصول  فکری، رفتاری و ساختاری گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی توسط برندینگ های شخصی  و تایید شدن خطاهای آنها در بخش برندینگ شخصی اخراج فرد صورت میگیرد و تمامی اختیارات از وی سلب گشته، و از تمامی پروژه ها با وجود مهارت بالا و تخصص کنار گذاشته خواهند شد.

اخطار ها و تذکرات به برندینگ شخصی

اخطار ها و تذکرات به برندینگ شخصی

برندینگ های شاغل در بخش برندینگ شخصی گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی در صورتی که فعالیت هایی را بر خلاف موازین، شرایط و ضوابط گروه انجام بدهند، و یا در صورتی که تعهدات خود را در قبال مجموعه و پروژه ها به طور مناسب انجام ندهند، از سوی مسئولین گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی اخطارها و تذکرات را دریافت مینمایند. بخش برندینگ شخصی با دقت بالا به روند کاری و رفتاری اشخاص در این قسمت نظارت مینماید، تا اصول کاری را به آنها یاد آوری کند.

استخدام نیرو برای برندینگ های شخصی

استخدام نیرو برای برندینگ های شخصی

تمامی افرادی که برای بخش برندینگ شخصی فعالیت میکنند، میتوانند نیروهایی که نیاز دارند را از گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی درخواست بنمایند، استخدام نیرو برای برندینگ های شخصی توسط کارشناسان ما به خوبی و با دقت لازم انجام میشود، و افرادی با مهارت بالا برای فعالیت در کنار برندینگ های شخصی را انتخاب مینمایند. بخش برندینگ شخصی با توجه به اصول کاری و رفتاری مورد قبول گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی تمامی کارمندان این بخش را استخدام مینماید.

بازاریابی برای برندینگ های شخصی

بازاریابی برای برندینگ های شخصی

بازاریابی امری حیاتی در بحث گسترش خدمات بخش برندینگ شخصی است. برندینگ های شخصی در گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی این امکان را دارند، تا با استفاده از امکانات بازاریابی حرفه ای پروژه های کاری مناسب و تایید شده از طرف کارشناسان ما را در قالب تیم های متخصص کاری دریافت نموده و اقدامات لازم را برای انجام پروژه ها را صورت بدهند. بخش برندینگ شخصی با استفاده از توان بالای بخش بازاریابی به توسعه و گسترش خدمات خود میپردازد.

بخش در آمد برندینگ های شخصی

بخش در آمد برندینگ های شخصی

درآمد های اشخاص در بخش برندینگ شخصی طبق توافقاتی که میان گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی، کارفرما و برندینگ شخصی در قراردادها انجام میگیرد، محاسبه شده و در اختیار آنها قرار میگیرد. این توافقات درآمدی با استفاده از ساختار مالی و اعتباری طراحی شده در بخش برندینگ شخصی به طور کاملا دقیق درامد های افراد را بررسی کرد و طبق زمان بندی های انجام شده در قراردادها آن را در اختیار برندینگ شخصی قرار خواهد داد.

تایید صلاحیت برندینگ شخصی

تایید صلاحیت برندینگ شخصی

پس از ثبت نام و بررسی سوابق و نمونه کارهای افراد متقاضی پیوستن به گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی در بخش برندینگ شخصی کارشناسان ما به تایید صلاحیت اشخاص میپردازند، آنها با استفاده از شاخص های لیاقت و کفایت، شاخص های رفتاری، شاخص های علمی و تجربی آنها تمامی جنبه های حضور فرد را به عنوان یک برند شخصی ارزیابی مینمایند و صلاحیت افراد را تایید و یا رد مینمایند. و نتایج این امر را در بخش برندینگ شخصی اطلاع رسانی مینمایند.

ثبت ایده ها توسط برندینگ شخصی

ثبت ایده ها توسط برندینگ شخصی

وجود افراد خلاق و حرفه ای در بخش برندینگ شخصی این امکان را فراهم نموده است، تا ایده های کاربردی و خلاقانه ای به ثبت برسند، تمام ایده هایی که توسط برندینگ های شخصی ارائه میشوند، به نام آنها در این بخش به ثبت میرسد، و تمام حقوق آن در بخش برندینگ شخصی محفوظ است، تمامی برندینگ های شخصی برای ثبت ایده خود میتوانند، از امکانات این بخش به صورت کامل برخوردار شده، و ایده های خود را به طور حرفه ای معرفی کنند.

ثبت سرمایه گذاری توسط برندینگ شخصی

ثبت سرمایه گذاری توسط برندینگ شخصی

ما در بخش برندینگ شخصی گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی با استفاده از ابزارها و امکانات خود به بررسی و ایده سازی محصولات پر بازده میپردازیم، در این میان با تکمیل طرح برای ایجاد محیط رشد ایده و محصول برای سرمایه گذاری در این بخش معرفی و ثبت سرمایه را انجام میدهیم، تا بتوانیم نیازهای مالی و امکاناتی را در بخش برندینگ شخصی برای طرح های ایجاد شده تامین بنماییم و زمینه پیشرفت و کسب درآمد را ایجاد کنیم.

نمونه قراردادهای برندینگ شخصی

نمونه قراردادهای برندینگ شخصی

بخش برندینگ شخصی با قرار دادن نمونه قراردادهای برندینگ شخصی این امکان را فراهم نموده است، تا با مطالعه این نمونه قرارداد تمامی افرادی که قصد پیوستن به مجموعه برندینگ شخصی گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی را دارند، اطلاعات موردنیاز خود را در رابطه با مفاد قرارداد و قوانینی که برای بستن قرارداد رعایت میگردد، و همچنین تعهدات میان افراد و بخش برندینگ شخصی به طور کامل آگاهی پیدا کنند.

ملاقات با برندینگ شخصی

درخواست ملاقات با برندینگ های شخصی

بخش برندینگ شخصی این امکان را ایجاد نموده است تا افرادی که نیاز به ملاقات و صحبت با برندینگ شخصی دارند بتوانند با درخواست از طریق این بخش به صورت حضوری با وی ملاقات نموده و سوالات خود را در مورد ایده ها، عملکردها، سرمایه گذاری برای ایده ها و… با برندینگ شخصی مطرح بنمایند. بخش برندینگ شخصی با استفاده از امکانات خود زمینه های لازم برای ملاقات را در کمترین زمان ممکن فراهم مینماید.

قوانین ورودی در بخش برندینگ شخصی

قوانین ورودی در بخش برندینگ شخصی

برای ورود به بخش برندینگ شخصی آگاهی و اطلاع از قوانین امری ضروری تلقی میگردد. قوانین برای ورود به بخش برندینگ شخصی گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی برای معرفی فرد به مجموعه و شناخت وی در امور هویتی، تحصیلاتی، حقوقی و… انجام میگیرد. قوانین ورودی این امکان را فراهم مینماید تا ساختار قانونی، انضباطی، آموزشی، تعهداتی، ارتقای شغلی، مسئولیت ها و… برای فرد مشخص گردد.

مراحل پس از تایید برندینگ شخصی

مراحل پس از تایید برندینگ شخصی

پس از تایید افراد به عنوان برند شخصی تمامی ساختارهای عملکردی، قانونی و اخلاقی گروه توسعه یک کسب و کار ایرانی توسط بخش برندینگ شخصی در اختیار افراد قرار میگیرد، مراتب کاری، اجرایی، حقوقی، تعهدات و… طی قرارداد به افراد معرفی میگردد، و مراتب پیشرفت فرد در بخش برندینگ شخصی و حوزه های کاری و مراتب آموزشی و کسب درآمد برای ایشان بیان میگردد، تا روند همکاری مثبت شکل بگیرد.